O sklepie

​FloweBox by Anna to działająca we Wrocławiu pracownia kwiatowa, która zajmuje się tworzeniem boxów kwiatowych na zamówienie. Specjalnie wyselekcjonowane kwiaty w ekskluzywnym pudełku, to wyśmienity prezent klasy Premium. Jak wiadomo kwiaty są piękne same w sobie, ozdobą całej kompozycji jest dodatkowo wysokiej jakości pudełko. Tworzymy nowe trendy projektując kompozycje kwiatowe w niecodziennej odsłonie.

W ofercie naszej pracowni znajdziecie państwo kwiaty świeże ,jest ona skierowna przede wszystkim dla klientów,którzy odwiedzają naszą pracownię lub zamawiają flowerbox z dostawą pod wskazany adres we Wrocławiu i do miejscowości w niedalekiej odległości od Wrocławia. 
Zależy nam na wysokiej jakości produktu, dlatego codziennie do naszej pracowni przywozimy świeże kwiaty, a ich kolory są dobrane według życzenia Klienta

Wieczne róże ze względu na ich długotrwałość (ok 2 lata) to oferta skierowan dla klientów w całej Polsce jak i Europie. Zamówienia realizowane są w ciągu 24h na terenie całej Polski lub według indiwidualnych ustaleń z kientem. Wieczne róze nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji a wybór kolorów kwiatów jest różnorodny.

.

50ce33024ef.html